Firma Wielobranżowa JANKOWSKI

Podłoża do produkcji pieczarek II oraz III fazy, rasa brunatna

Jesteśmy firmą transportową, która od 1992 roku zajmuje się transportem krajowym i międzynarodowym. Długoletnia praktyka oraz bardzo doświadczona załoga gwarantują, że do każdego powierzonego nam przez Państwa zlecenia, podchodzimy profesjonalnie oraz co najważniejsze sumiennie.

W naszej szerokiej ofercie, znajdą Państwo także podłoża do pieczarek II i III fazy oraz brunatnej, produkowanych przez jedne z najlepszych firmy w branży: Karol Kania i Synowie Sp. z o.o. oraz Fungis Sp. z o.o.. Firmy te charakteryzują się bardzo dobrymi parametrami plonotwórczymi, co w połączeniu z wiedzą i umiejętnościami producentów przynosi doskonałe wyniki. W ofercie w/w firm znajdą Państwo:

  • - podłoża pieczarkowe w ofoliowanych kostkach o wymiarach około 40x50cm lub luzem,
  • - podłoża pieczarkowe z wsianą grzybnią w kostkach o wymiarach 40x50cm lub luzem (II faza),
  • - podłoża pieczarkowe przerośnięte grzybnią w kostkach lub luzem (III faza),
  • - podłoża pieczarkowe przerośnięte grzybnią z dokarmiaczem lub bez – w kostkach o wymiarach 38x58cm.
Grzybnia dostarczana jest przez czołowe formy m. in. Amycel, Euromycel, Italspawn, Polmycel, Spyra, Sylvan.

Nasza firma zapewnia Państwu solidne i terminowe dostawy, a przede wszystkim bardzo konkurencyjne ceny. Mamy nadzieje, że pozwolą Państwo potwierdzić nam powyższe słowa!

Jeśli mają Państwo jakieś pytania lub wątpliwości, zapraszamy do kontaktu. Wszelkie dane kontaktowe takie jak numery telefonów, adres biura a także e-maile, znajdą Państwo w dziale kontakt.

Oferta w formacje PDF